O nas

O Czego Najbardziej

Główną misją grupy „Czego najbardziej?!” jest wspieranie w realizacji marzeń oraz zachęcanie do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Pomagamy wyznaczać cele i podpowiadamy, jak krok po kroku do nich dojść. Jako jedyne w Polsce łączymy kursy rozwojowe z jogą śmiechu, która rozluźnia i wprowadza nowy wymiar do pracy nad sobą. Ponadto, każda z nas ma co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie na polu rozwoju osobistego, zawodowego i budowania relacji.

Na tej platformie oferujemy Ci kursy i wyzwania online (darmowe i płatne), które przygotowałyśmy wspólnie oraz w pojedynkę. Z czasem znajdziesz tu łatwy dostęp do rezerwowania sesji indywidualnych oraz udziału w ciekawych szkoleniach, warsztatach i wykładach.

Nasz zespół

Oferujemy kursy online, sesje coachingowe, sesje jogi śmiechu oraz warsztaty i szkolenia.

Aneta Dreksler Czego Najbardziej

Aneta Dreksler

Jestem coachem kariery w trakcie akredytacji ICF, doradczynią zawodową oraz trenerką umiejętności społecznych. Od wielu lat zajmuję się rozwojem osobistym oraz zawodowym. W pracy trenera wykorzystuję aktywne metody szkoleniowe. Byłam inicjatorką i współorganizatorką projektu dla kobiet „Efekt Motyla. Aby żyć pięknie”, w ramach którego m.in. prowadziłam warsztaty rozwojowe oraz indywidualne sesje coachingu kariery. Obecnie wraz z Katarzyną Podsiadły stworzyłyśmy projekt "Praca w równowadze” i z pełnym zaangażowaniem go rozwijamy.

Beata Kosiacka Czego Najbardziej

Beata Kosiacka

Z wykształcenia jestem psychopedagogiem i ekonomistką. Z pasją pracuję jako trenerka i coach (akredytacja ACC ICF). Umiejętności trenerskie doskonaliłam w trzyletniej Szkole Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Międzynarodowej Federacji Coachów ICF. Od 2010 r. prowadzę własną działalność pod marką Babska Dżungla. Specjalizuję się w komunikacji w relacjach i nawiązywaniu kontaktu w sytuacjach konfliktowych w oparciu o metodę Porozumienia bez Przemocy (NVC), pomagam ogarnąć chaos i uzyskać więcej jasności. Pracując coachingowo, pomagam odzyskać wiarę w siebie, odwagę do działania i duże poczucie własnej wartości.

Karin Lesiak Czego Najbardziej

Karin Lesiak

Jestem certyfikowaną liderką jogi śmiechu Laughter Yoga International University dr Madana Katarii. W ramach Joga Śmiej się z Pasją propaguję radosny i pogodny sposób bycia jako sposób na życie. Swoim pozytywnym nastawieniem szybko i łatwo zarażam innych, zwłaszcza podczas prowadzonych przez siebie sesji jogi śmiechu. Wierzę, że śmiech to zdrowie, i że śmiechu można się nauczyć, bowiem to zależy tylko od naszej decyzji. Prowadzę sesje i warsztaty śmiechu dla seniorów, w szpitalach onkologicznych, szkołach, a także podczas spotkań i szkoleń biznesowych… czyli wszędzie, gdzie potrzebne jest odstresowanie, stworzenie dobrych relacji, wprowadzenie pogodnego nastroju, wzmocnienia organizmu i wszystkich cudowności związanych z wpływem śmiechu na nasze życie.

Magdalena Malinowska Czego Najbardziej

Magdalena Malinowska

Jestem Certyfikowaną Trenerką Porozumienia bez Przemocy oraz coachem. Wspieram w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi i sobą oraz w dbaniu o własne potrzeby dzięki skutecznemu realizowaniu ustalonych celów. Pokazuję, jak się porozumieć z innymi. Prowadzę firmę Empathic Way, która powstała by dzielić się z innymi wiedzą na temat komunikacji empatycznej poprzez szkolenia i sesje indywidualne. Ukończyłam m.in. psychologię stosunków międzykulturowych w SWPS w Warszawie oraz trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Warsztaty prowadzę od 2013 roku, korzystam z wiedzy i umiejętności zdobytych na szkoleniach prowadzonych przez certyfikowanych trenerów NVC z całego świata. Ukończyłam studia podyplomowe z akredytacją ACSTH: Life Coaching Start Up w Collegium Civitas.