Nie daj się prokrastynacji! – wykład interaktywny

Zapraszamy na nasz kolejny wykład. Tematem spotkania będzie prokrastynacja!

Poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, więc przygotowałyśmy dla Was kolejne ciekawe wystąpienie 🙂

Prokrastynacja to prawdziwa plaga współczesnego świata. Zjawisko to dotyka co 4 osobę, niezależnie od płci i wieku.

Podczas krótkiej prezentacji dowiesz się czegoś więcej na temat przyczyn i sposobów radzenia sobie z wiecznym odwlekaniem. A ponadto wykonasz samodzielnie ćwiczenia, które pozwolą Ci uświadomić sobie Twoje priorytety i odzyskać wpływ na bieg wydarzeń.

Dodatkowo będzie to świetna okazja do wymiany kontaktów (jeśli chcesz, weź ze sobą wizytówki!) oraz spotkania na żywo ludzi, którzy wzięli udział w wyzwaniu „Wiem, czego chcę”.

 

Kiedy:

20 września 2017 r. 18:00-19:30

 

Gdzie:

Strych na Wróble
ul. Chmielna 73 B (okolice ul. Żelaznej), Warszawa
Ostatnie drzwi przed skrętem w prawo z Żelaznej w Chmielną.

 

Udział:

Wejściówka kosztuje 17 zł w przedsprzedaży – można nabyć ją tu: https://wykladoprokrastynacji.evenea.pl/

Bilet kupiony na miejscu: 25 zł

W cenie kawa i herbata oraz sesja jogi śmiechu.

Przewidujemy również konkurs, w którym można będzie wygrać udział w wyzwaniu online „Wiem, czego chcę” (pakiet standardowy i pakiet VIP).

 

O nas:

Główną misją „Czego Najbardziej?!” jest wspieranie w realizacji marzeń oraz zachęcanie do wspólnych działań na rzecz innych. Działamy razem od ponad roku, zorganizowałyśmy już cztery akcje społeczne. Każda z nas ma co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie na polu rozwoju osobistego, zawodowego i budowania relacji. Wielokrotnie podążałyśmy za swoimi marzeniami, nie tylko świętując sukcesy, ale też często ucząc się na własnych błędach. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Na co dzień prowadzimy szkolenia i sesje coachingowe pomagające w osiąganiu celów i satysfakcjonującego życia.

Jesteśmy autorkami wyzwania online „Wiem, czego chcę”, w którym do tej pory wzięło udział kilkadziesiąt osób. Więcej o wyzwaniu: http://wiem-czego-chce.ontrapages.com/

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@czegonajbardziej.pl.