NIE WIESZ, CZEGO CHCESZ?

Weź udział w naszym kursie online „Wiem, czego chcę” i odkryj to razem z nami!

Dołączam!
Czego Najbardziej?! logo

 

Większość ludzi doskonale wie, czego nie chce,
nie ma jednak pojęcia czego chce…

Może też tak masz? Rozpoznajesz w tym siebie?
Jak długo jeszcze zamierzasz zostać w miejscu, w którym aktualnie jesteś?
Może pragniesz przestać tkwić w niezbyt lubianej pracy, czy w niesatysfakcjonującym związku?
A może mierzysz się z jakimiś postanowieniami, których realizacja jest udręką?

Z nami możesz odkryć swoją wewnętrzną motywację i napęd do działania w zgodzie ze sobą, by z łatwością osiągać to, czego naprawdę pragniesz!

„Czego Najbardziej?!” zaprasza na 28-dniowy kurs online
Wiem, czego chcę!

 

O CO CHODZI? Oferujemy kurs online, dzięki któremu przyjrzysz się sobie i będziesz mieć szansę odkryć czego chcesz od życia i w jakim kierunku zmierzać ? Otrzymasz dostęp do nowej, profesjonalnej platformy online, na której znajdziesz nagrania audio i video, różne ćwiczenia do zrobienia oraz trochę teorii, a osoby chętne pogłębić to, co odkryją podczas kursu zapraszamy na spotkania indywidualne w ramach pakietu VIP.

Dzięki udziałowi w kursie będziesz mieć szansę:

 

 • odkryć, co jest dla Ciebie naprawdę ważne;
 • zidentyfikować ograniczające przekonania i zgubne nawyki;
 • zwiększyć swoją motywację do działania i poczucie sensu;
 • zrobić krok w kierunku pełniejszego życia w zgodzie ze sobą;
 • podnieść swój poziom energii i entuzjazmu.

Podstawy metodologiczne kursu „Wiem, czego chcę” to:

Podejście coachingowe

Pracujemy w oparciu o zasoby klienta i jego potrzeby. Pomagamy odkryć to, co jest najbardziej istotne.

Porozumienie bez Przemocy

U podstaw naszych działań leżą m.in. takie wartości, jak kontakt, empatia i szczerość. Wzbogacają one każdą relację, czy to z innymi, czy to z sobą.

Joga śmiechu

Naszym znakiem rozpoznawczym jest śmiech, który dodaje energii, wyzwala wyobraźnię, ułatwia przyswajanie wiedzy i ma właściwości zdrowotne :).

Czy po ukończeniu tego kursu Twoje życie zmieni się o 180 stopni?

 

Sprawdź to! Na pewno rozpoczniesz drogę ku wymarzonej zmianie!
Najtrudniej bowiem jest postawić ten pierwszy krok…

Co na Ciebie czeka?

28 dni kursu

Mamy dla Ciebie cztery tygodnie pełne rozwoju i odkrywania siebie. 

8 wiadomości e-mail

Dostaniesz wiadomości przypominające o kolejnych modułach bezpośrednio na swoją skrzynkę.

8 nagrań wideo

Nagrałyśmy dla Ciebie 8 wideo wprowadzających w każdy moduł, by było jasne czego możesz się spodziewać.

7 nagrań audio

Nagrania audio z ćwiczeniami jogi śmiechu oraz wizualizacjami, wprowadzą Cię w dobry nastrój i poszerzą perspektywę.

Platforma online

Otrzymasz 180-dniowy dostęp do nowoczesnej platformy online, na której znajdziesz ćwiczenia do pobrania, nagrania do odsłuchania oraz filmy wideo.

Dziennik Rozwoju

Integralną częścią kursu jest Dziennik Rozwoju, do którego będziesz mógł/mogła wracać. 

Wsparcie w grupie na Facebooku

Będziesz mieć możliwość  bezpośredniego kontaktu z nami i innymi uczestnikami w grupie „Wiem, czego chcę” na Facebooku.

Indywidualne wsparcie przez Zoom/Skype

W pakiecie VIP oferujemy 60-minutową sesję indywidualną, do wykorzystania w ciągu 90 dni. W każdej chwili możesz też dokupić dodatkową konsultację.

Zobacz, co znajdziesz w kursie:

 

Moduł 1: Twoje tu i teraz
Wybierzesz obszar do pracy, uświadomisz sobie wartości wynikające z tego, co odrzucasz, zwiększysz uważność na ciało dzięki medytacji
Moduł 2: Zajrzyj w głąb siebie
Odpowiesz sobie na pytania, których jeszcze sobie nie stawiałaś/stawiałeś, odkryjesz swoje miejsce w świecie, weźmiesz udział w sesji śmiechu
Moduł 3: Dokąd zmierzam?
Dzięki wizualizacji starszej wersji siebie, zmienisz perspektywę postrzegania swojego życia, stworzysz także mapę marzeń, która będzie Cię wspierać
Moduł 4: Twoje zasoby
Uświadomisz sobie swoich życiowych mentorów, przyjrzysz się własnym umiejętnościom poprzez historię swoich sukcesów, poszerzysz wiedzę o sobie, dzięki informacjom z zewnątrz
Moduł 5: Twoje ograniczenia, nawyki i blokady
Zidentyfikujesz własne ograniczenia oraz blokady i zobaczysz, jaki masz na nie wpływ, przyjrzysz się przekonaniom i dowiesz się, jak je zmienić na swoją korzyść, nauczysz się czerpać wiedzę ze swoich błędów
Moduł 6: Słuchanie sygnałów z ciała
Nauczysz się rozpoznawać symptomy emocji w ciele i słuchać, o czym Cię informują, zidentyfikujesz swoje potrzeby, dowiesz się, które działania pobudzają w Tobie energię
Moduł 7: Docenianie tego, co jest
Nauczysz się doceniać to, co już masz, podsumujesz wszystko, czego się dowiedziałaś/dowiedziałeś podczas kursu, stworzysz wstępny plan działania, weźmiesz udział w jodze śmiechu
Moduł Ekstra: Prokrastynacja
Dowiesz się, czy masz skłonność do odwlekania i jeśli tak, to jak dużą, otrzymasz 4 pomocne pytania, aby mniej prokrastynować i szybciej działać. Zaś na koniec rzucimy Ci wyzwanie.
Dodatki do kursu:
Lista uczuć oraz lista potrzeb wg Marshalla Rosenberga

Poznaj nas osobiście

Zobacz film i poznaj kilka wskazówek, które pomagają w realizacji marzeń oraz przekładaniu ich na konkretne działania.

Zapraszamy do udziału w kursie online, który pomoże Ci ustalić, czego tak naprawdę chcesz!

Oferta

 

Pakiet VIP

339 zł
 • 28 dni kursu
 • 8 wiadomości e-mail
 • Platforma online z materiałami audio, video i pdf
 • Wsparcie w grupie na Facebooku
 • Karty Dziennika Rozwoju w formie elektronicznej
 • Cały Dziennik Rozwoju w jednym pdfie
 • 7 nagrań audio do pobrania na zawsze
 • Wsparcie mailowe przez 28 dni
 • 60-minutowa sesja indywidualna przez Skype by wesprzeć Twój rozwój

Czym się wyróżniamy?

Jako jedyne w Polsce łączymy kursy rozwojowe z jogą śmiechu, która rozluźnia i wprowadza nowy wymiar do pracy nad sobą. Ponadto, każda z nas ma co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie na polu rozwoju osobistego, zawodowego i budowania relacji. Wielokrotnie podążałyśmy za swoimi marzeniami, nie tylko świętując sukcesy, ale też często ucząc się na własnych błędach. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą.

Skąd pomysł na ten kurs?

Główną misją „Czego Najbardziej?!” jest wspieranie w realizacji marzeń oraz zachęcanie do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Jednak aby zacząć aktywnie działać, niezbędna jest wiedza, co chcesz osiągnąć i dokąd zmierzasz. Bez tego będziesz działać po omacku, nie widząc sensu, tracąc motywację i zapał. Aby wyjść z tego impasu zapraszamy Cię w krótką podróż w głąb siebie.

Co mówią o naszym kursie?

Ja dam radę zrobić całe wyzwanie? Do ilu to ćwiczeń miałam wrócić po tradycyjnych warsztatach na żywo i… jakoś nie szło. A jednak: wciągałam się w kolejne ćwiczenia, inni uczestnicy pisali na FB jak im idą moduły to i ja do nich zaglądałam. Niektóre zadania naprawdę mnie poruszyły , inne były po prostu konkretne i wyciągnęłam z nich co chciałam wyciągnąć. No i jeszcze ten klimat bliski „chcę” a daleki od „powinnam”.
Hanna Bakuła

Największym wyzwaniem w  „Wiem, czego chcę!” było dla mnie znalezienie czasu, aby je rozpocząć wyzwanie. Jak tylko jednak „zanurzyłam się” w pierwszy moduł, na kolejne czekałam z niecierpliwością i ciekawością. W mojej pracy trenerskiej zajmuję się tematyką rozwoju osobistego, jednak metody w Wyzwaniu zawierały zawsze pierwiastek innowacyjności oraz  tworzyły przejrzysty, spójny proces refleksji, w który naprawdę chciałam się angażować. Za ten czas dla mnie i za impulsy do dalszych kroków bardzo dziękuję 🙂
Marta Brzezińska-Hubert

Trenerka

Polecam, każdemu kto „chce, ale nie wie co” albo waha się z podjęciem ostatecznej decyzji. Duża różnorodność ćwiczeń, angażujących różne zmysły i obie półkule mózgowe, sprawia że jest ciekawie do samego końca. Ja już wiem, czego chcę :).
Lucyna Szuba

Internetowy kurs „Wiem, czego chcę” wykupiłam dwukrotnie. A jako że zdecydowanie wolę pisać ręcznie niż na komputerze, materiały drukowałam w domu i za drugim razem w trakcie drukowania skończył mi się tusz – złośliwość rzeczy martwych, można by powiedzieć. I wtedy jako odpowiedź na moje prośby pojawiła się Beata z zeszytem ćwiczeń w formie wydrukowanego Dziennika Rozwoju. Dziennik Rozwoju bardzo mnie ucieszył. Jest zaprojektowany tak, że nawet osoba, która kursu online nie wykupi, może z niego skorzystać. Instrukcje do ćwiczeń są jasne i przejrzyste, a układ ćwiczeń sprzyja pracy własnej. Podręcznik prowadzi krok po kroku przez ścieżkę self-coachingową. Bonusem jest moduł o prokrastynacji, dzięki któremu piszę właśnie tę dawno obiecaną recenzję. Ten kurs trafia w dziesiątkę. Ja określiłam, czego chcę i dużą satysfakcję sprawiło mi powiedzenie tego głośno. Małymi krokami to realizuję. Polecam szczerze i gorąco!
Marta Marks – Filiżanka Empatii

Trenerka komunikacji, coach