Beata Kosiacka

Beata KosiackaCiągle słyszę, że my w Polsce mamy zwyczaj NARZEKAĆ! Skupiamy się na brakach i niedostatkach, kochamy krytykować,  w szkołach uczymy się, że istnieje tylko jedno słuszne rozwiązanie i  w ogóle, że najlepiej się nie wychylać. A to jest strasznie silnym hamulcem i nie pomaga w rozwijaniu wyobraźni, kreowaniu twórczego życia w zgodzie ze sobą, bo wręcz zabija innowacyjne myślenie.

A potem żal, żal, i nic tylko żal, no i też wstyd…

Dlatego po obejrzeniu pewnego filmiku (http://aplus.com/a/clean-slate-blackboard-experiment), powiedziałam sobie STOP!

ZAPRASZAM do udziału w naszych akcjach wraz z zespołem super odważnych i aktywnych kobiet, które odpowiedziały na moje wezwanie na Facebooku, nie do końca wiedząc na co się piszą 😉

O mnie: trenerka, coach, mediatorka, założycielka Babskiej Dżungli. Inspiratorka zmian na lepsze i organizatorka wielu akcji zachęcających do proaktywności i samorozwoju. Specjalizuje się w komunikacji w relacjach i nawiązywaniu kontaktu w sytuacjach konfliktowych w oparciu o metodę Porozumienia bez Przemocy (NVC), pomaga ogarnąć chaos i uzyskać więcej jasności 🙂 Pomysłodawczyni i organizatorka konferencji „Od wstydu do odwagi”, wraz z którą rozpoczęła w Polsce „rewolucję odwstydzania”.

Więcej: www.BabskaDzungla.pl, www.facebook.com/BabskaDzungla, www.od-wstydu-do-odwagi.pl